-רב המכר נוסחת הכסף-

מהי הנוסחה המנצחת של גיל אורלי
להוציא אנשים מהמינוס לחיי רווחה כלכלית?

1631254902.png

איך תוכלו להשקיע 3 שעות בקריאת ספר, להפוך למומחים בניהול הכסף שלכם וליצור לעצמכם חיים של ביטחון כלכלי … זה הרבה יותר קל כשאתם יודעים את כל הסודות…

חבר יקר,
 האם אי פעם שאלתם את עצמכם 'איך זה יכול להיות?' איך יכול להיות שבתקופה שבה יש ידע, כלים ושפע עדיין כל כך קשה לא רק להרוויח כסף אלא גם לשמור עליו ולהצמיח אותו לחיי רווח?

האם אי פעם תהיתם האם באמת "יש סוד" לאחוז של האחוז שכן מצליחים לעשות כסף ולייצר עושר (וזה תמיד נראה שהם עושים את זה בקלות). יכול להיות שאתם מרגישים עכשיו תקועים – כי אתם כבר שנים מתגלגלים עם התשלומים החודשיים ולא רואים איך אתם יוצאים מזה למקום אחר, למקום של ביטחון כלכלי ושפע.

אני מבין אתכם ולשם כך כתבתי את הספר 'נוסחת הכסף'

זה לא ספר אקדמי. אלא כלי עבודה מעשי, שיראה לכם צעד אחר צעד מה לעשות עם הכסף שלכם כדי ליצור לעצמכם ביטחון כלכלי כבר בחודשים הקרובים.

כשתקראו את הספר תגלו:

הוצאתי מספר עותקים במהדורה מוגבלת

ההשקעה שלכם היום היא רק ל-45 ש"ח כולל דמי משלוח

אודות גיל אורלי

גיל אורלי, מבכירי המאמנים והיועצים לכלכלת המשפחה, וממייסדי תחום האימון לכלכלת המשפחה בישראל. מטרתו של גיל אורלי הינה להוציא לפועל את החזון, לפיו כל משפחה בישראל יכולה להביא את עצמה לשיפור במצבה הכלכלי, ואף להתעלות מעל הקשיים וליצור לעצמה איתנות פיננסית. לגיל אורלי טור מצליח ב-YNET העוסק בתחום כלכלת המשפחה, וכן את הספר המצליח “נוסחת הכסף” אשר סייע לאלפי משפחות לשנות את התנהלותם הכלכלית ולפתוח את המחשבה בנוגע לתהליך אימון כלכלי שמטרתו יציאה ממינוס וצבירת נכסים.

תוכנית הדגל של גיל אורלי 'סוד הכסף' עזרה ל-72,321 משפחות לצאת ממעגל ההישרדות הכלכלי למצב של צבירת נכסים מהירה. התוכנית מורכבת משני חלקים עיקריים. הראשון הוא צבירת ידע, ביטחון וכלים להתנהלות הכספית השוטפת והשניה מאפשרת לכל אדם – ללא קשר לרמת ההכנסה שלו כיום – ליצור נכסים כלכלים המניבים הכנסה קבועה נוספת.

© כל הזכויות שמורות לקבוצת גיל אורלי

דילוג לתוכן