ספריית העושר של
סוד הכסף לזמן מוגבל

ימים
שעות
דקות
שניות

נשמח לתת לך במתנה את אחד הספרים או המוצרים של
גיל אורלי מייסד "סוד הכסף"
שיעזרו גם לך לפתח תודעת שפע והטמעה של העקרונות הכלכליים והתודעתיים שיסייעו לך לעשות פריצה כלכלית

אל תוותרו על החלומות שלכם

החלטה ששווה לכם חצי מיליון ש"ח

איך להצליח בעסק

משחק 'הכסף שלי' לילדים

אודות גיל אורלי

גיל אורלי, מבכירי המאמנים והיועצים לכלכלת המשפחה, וממייסדי תחום האימון לכלכלת המשפחה בישראל. מטרתו של גיל אורלי הינה להוציא לפועל את החזון, לפיו כל משפחה בישראל יכולה להביא את עצמה לשיפור במצבה הכלכלי, ואף להתעלות מעל הקשיים וליצור לעצמה איתנות פיננסית. לגיל אורלי טור מצליח ב-YNET העוסק בתחום כלכלת המשפחה, וכן את הספר המצליח “נוסחת הכסף” אשר סייע לאלפי משפחות לשנות את התנהלותם הכלכלית ולפתוח את המחשבה בנוגע לתהליך אימון כלכלי שמטרתו יציאה ממינוס וצבירת נכסים.

תוכנית הדגל של גיל אורלי 'סוד הכסף' עזרה ל-72,321 משפחות לצאת ממעגל ההישרדות הכלכלי למצב של צבירת נכסים מהירה. התוכנית מורכבת משני חלקים עיקריים. הראשון הוא צבירת ידע, ביטחון וכלים להתנהלות הכספית השוטפת והשניה מאפשרת לכל אדם – ללא קשר לרמת ההכנסה שלו כיום – ליצור נכסים כלכלים המניבים הכנסה קבועה נוספת.

אל תוותרו על החלום שלכם בגלל המצב הכלכלי

"גיליתי שהמינוס לא צריך להיות סיבה לדחות את החלומות שלי" אם אתם מרגישים שחוקים... שהחלומות שהיו לכם כילדים או אנשים צעירים פשוט מתרחקים מכם... שהשגרה שוחקת, מדכאת, חד גונית ואפרורית ואתם פשוט חייבים לשבור אותה לרסיסים ולהגשים סוף סוף את מה שחלמת לעשות כל החיים... אתם חייבים לקרוא את הספר הזה...

החלטה ששווה לכם חצי מיליון ש"ח

מרגישים שלא קיבלתם החלטות כלכליות נבונות בחיים שלכם? שאולי אם הייתם פועלים אחרת הייתם נהנים מרווחה כלכלית גדולה יותר? אם התשובה שלכם היא כן, אתם חייבים לקרוא את הספר הזה...

איך להצליח בעסק

רוצים להקים עסק אבל לא יודעים מאיפה להתחיל? יש לכם עסק ואתם מרגישים תקועים? עובדים קשה אבל לא רואים את הרווחים שאתם מרגישים שמגיעים לכם? אם התשובה שלכם היא "כן", הספר הזה הוא בול בשבילכם.

משחק 'הכסף שלי' לילדים

משחק הכסף שלי, נועד לפתח את ההשכלה הפיננסית של הילד, תוך כדי פעילות חווית והזדמנות לשיחה על כסף עם ההורים. להורים- תוכלו עם קצת יצירתיות להתאים את המשחק כמעט לכל גיל, יהיה עליכם לשנות חלק מהכלכלים לטובת הילדים הקטנים או הגדולים.

להורדת המתנה מלא פרטיך

© כל הזכויות שמורות לקבוצת גיל אורלי

דילוג לתוכן