האם תוכנית 'סוד הכסף' מתאימה לך?

מלא את הטופס ויועץ מטעם גיל אורלי יחזור אליך

"גלו איך 72,321 משפחות בחרו, פעלו ויצאו מהשרדות לבטחון וחופש כלכלי"

משולחן העבודה של גיל אורלי

חברים יקרים,
לפני שאני אתחיל אני רוצה לומר שאני מעריך אתכם. נכון, יכול להיות שאנחנו לא מכירים ברמה האישית אבל אם אתם קוראים את השורות האלה כנראה שאתם מעוניינים לעשות שינוי משמעותי בחייכם הכלכליים. ישנן כיום בישראל קרוב ל-2.5 מיליון משפחות שנמצאות כל הזמן במצב של מאבק כלכלי. מהן ישנם מעט מאוד אנשים שמוכנים להודות שהן נמצאים בקושי וזקוקים לעזרה כדי לפתוח דף חדש. עצם העובדה שבחרתם לצפות בהדרכות שלי ולהתעניין בשינוי כלכלי אומר הרבה מאוד עליכם. אתם אנשים אמיצים שמוכנים לתפוס את השור בקרניו ולעשות את מה שצריך לעשות כדי לבנות עתיד כלכלי טוב יותר לכם ולבני המשפחה שלכם.

עכשיו, יכול להיות שאתם טיפה מיואשים ואולי מאוכזבים מהמצב הכלכלי בו אתם נמצאים היום. אולי חשבתם שבשלב הזה בחייכם תהיו במקום אחר. אם זהו מצבכם אני רוצה לומר לכם.

זה לא באשמתכם!

ההורים שלנו, המורים שלנו, התקשורת וגם החברים הכי קרובים לא באמת יודעים איך להתנהל עם כסף. לאורך כל החיים שלנו אנחנו סופגים חצאי אמיתות ובמקרים מסוימים שקרים גמורים בכל מה שנוגע לכסף. זו הסיבה שכל כך הרבה משפחות נמצאות במצב של השרדות. זו גם הסיבה שאם אנחנו נמשיך לעשות את "מה שכולם עושים" המצב כנראה לא ישתפר.

חשוב לי לציין שמה שהיה הוא לא בהכרח מה שיהיה. המצב שלכם כיום אינו גורל משמיים ואתם יכולים לשנות את כל התמונה בסדרה של פעולות פשוטות בזמן קצר מאוד – אפילו תוך 100 ימים.

אבל זה תלוי בכם…

  • לכן אם אתם רוצים לפתוח דף חדש ולגלות… 
  • איך לחיות בתחושה של ביטחון, שליטה וודאות לגבי העתיד הכלכלי שלכם.
  • להפסיק ל'גמור את החודש' ולהתחיל לחייך כל חודש כתוצאה מהכספים העודפים שנשארים לכם בחשבון.
  • לצור לעצמכם בזריזות נכסים מניבים המייצרים לכם עוד הכנסה כל חודש. 

התוכנית שאני מציע עשויה להתאים לכם…. אבל אך ורק אם תעמדו בתנאים הבאים:

 אתם צריכים להיות מוכנים לעשות פעולות שהתחלה יראו לכם לא הגיוניות (הפתעה: לדרך בה כסף פועל אין באמת הגיון. בדיוק בגלל זה 'הגיון בריא' בהתנהלות כלכלית מוביל לחובות).

  • אתם צרכים להיות מוכנים לעבוד באופן צמוד עם החומרים שתקבלו ועם המנטורים שילוו אתכם במסגרת התוכנית.
  • וחשוב מכל אתם צריכים להיות מחוייבים לשינוי אמיתי בחיים שלכם, לשים את העבר מאחור ולפתוח דלת חדשה.

 אם אתם עומדים בקריטריונים האלה. תוכנית עשויה להוביל אתכם לעולם חדש של הזדמנויות ושפע כלכלי.

להצלחה הבלתי רגילה שלכם,

גיל אורלי

נ.ב. אתם לא חייבים להאמין לאף מילה שלי. הנה מה שחברים בתוכנית מספרים קבל עם ופייסבוק.

אודות גיל אורלי ותוכנית סוד הכסף

גיל אורלי, מבכירי המאמנים והיועצים לכלכלת המשפחה, וממייסדי תחום האימון לכלכלת המשפחה בישראל. מטרתו של גיל אורלי הינה להוציא לפועל את החזון, לפיו כל משפחה בישראל יכולה להביא את עצמה לשיפור במצבה הכלכלי, ואף להתעלות מעל הקשיים וליצור לעצמה איתנות פיננסית. לגיל אורלי טור מצליח ב-YNET העוסק בתחום כלכלת המשפחה, וכן את הספר המצליח “נוסחת הכסף” אשר סייע לאלפי משפחות לשנות את התנהלותם הכלכלית ולפתוח את המחשבה בנוגע לתהליך אימון כלכלי שמטרתו יציאה ממינוס וצבירת נכסים.

תוכנית הדגל של גיל אורלי 'סוד הכסף' עזרה ל-72,321 משפחות לצאת ממעגל ההישרדות הכלכלי למצב של צבירת נכסים מהירה.  התוכנית מורכבת משני חלקים עיקריים. הראשון הוא צבירת ידע, ביטחון וכלים להתנהלות הכספית השוטפת  והשניה מאפשרת לכל אדם – ללא קשר לרמת ההכנסה שלו כיום – ליצור נכסים כלכלים המניבים הכנסה קבועה נוספת.

כל הזכויות שמורות לקבוצת גיל אורלי |  |  אימון וייעוץ כלכלי  |  03-6529132 | מייל: amira@gilorly.co.il

דילוג לתוכן