תודה רבה!

המדריך יגיע אליך למייל תוך 10 דקות או פחות. משתמשים ב-GMAIL צריכים לשים לב שלא הגיע לתקיית הספאם או 'קידומי מכירות'

בינתיים אני מזמין אותך להתרשם מרב המכר שיוציא אותך לחיים כלכליים חדשים...

"סוף סוף יש לכם הזדמנות לקבל את הנוסחא של גיל אורלי ליציאה מהמינוס לחיים של רווחה כלכלית ואפילו עושר... וזה לא משנה מה ההכנסה שלכם היום"

כבר מעל 9,000 אנשים רכשו את הספר הזה ועכשיו גם לך יש את ההזדמנות לגלות...

עותקים שנרכשו
באחד מביקוריי האחרונים בחנות סטימצקי קלטה עיני את הספר נוסחת הכסף של גיל אורלי. לאחר עלעול קצר החלטתי שזהו ספר חובה לרכישה. קראתי בעיון רב ומצאתי לנכון להמליץ עליו בחום רב. התשובות הרחבות והידידותיות לתכנון הכלכלי של הבית כולל הסיפור המתלווה לתוכנית מצאו אצלי עניין רב ומעשי. אפילו מנהל סניף הבנק שלי רכש את הספר. רוצו גם אתם.
יעל שקד
shakedon@netvisiopn.net.il
זהו המדריך הראשון שממש אפשר ליישם אותו! העובדה ש'גיבורי' הספר עושים את הטעויות שלנו, מאפשרת ללמוד ולשנות הרגלים גרועים. אני ובעלי כבר התחלנו ליישם ובהשפעתנו כל המשפחה המורחבת. ממליצה בחום!
איריס בכר
פתח תקווה

כפי שפורסם ב...

מאת: גיל אורלי

הנדון: איך תוכלו להשקיע 3 שעות בקריאת ספר, להפוך למומחים בניהול הכסף שלכם וליצור לעצמכם חיים של ביטחון כלכלי … זה הרבה יותר קל כשאתם יודעים את כל הסודות…

  

חברים יקר,

החדשות הרעות הן שישראל זה אחד המקומות היקרים בעולם לניהול כלכלת משפחה. כולם יודעים שיוקר המחייה רק עולה ורק נהיה קשה וקשה יותר ל"סגור את החודש".

האם אי פעם שאלתם את עצמכם 'איך זה יכול להיות?'. איך יכול להיות שבתקופה שבה יש ידע, כלים ושפע עדיין כל כך קשה לא רק להרוויח כסף אלא גם לשמור עליו ולהצמיח אותו לחיי רווח?

האם אי פעם תהיתם האם באמת "יש סוד" לאחוז של האחוז שכן מצליחים לעשות כסף ולייצר עושר (וזה תמיד נראה שהם עושים את זה בקלות). יכול להיות שאתם מרגישים עכשיו תקועים – כי אתם כבר שנים מתגלגלים עם התשלומים החודשיים ולא רואים איך אתם יוצאים מזה למקום אחר. מקום של ביטחון כלכלי ושפע.

אני לגמרי מבין אתכם.
 
קודם כל חשוב לי שתדעו שזה לא באשמתכם. כל מה שאי פעם שמעת או שלימדו אתכם על כסף פשוט לא נכון. רוב הסיכויים שמה שאתם יודעים עכשיו והדרך בה אתם מתנהלים לא מייצרת לכם עושר אלא דווקא עוני.

עכשיו אם אתם כאן, אתם רוצים לצאת מהמצב הזה ואולי אתם מבולבלים ואפילו קצת מיואשים.

זה בסדר גמור. כולנו עושים טעויות. זה לא אומר שמה שהיה הוא שיהיה. 

אפשר לפתוח דף חדש.

כן, גם אני עשיתי הרבה מאוד טעויות בחיים (הכלכליים) שלי.

היה לי גם עסק מאוד גדול שנאלצתי לסגור. 

באותו זמן הייתה לי תחושה של כישלון צורב. בכל זאת בחרתי לא לוותר. 

4 שנים אחרי אותו כישלון צורב כמות האנשים שנרשמים לקורסים וההדרכות שלי גדולה מאי פעם.

אפשר לומר שהכישלון שלי היה המפתח להצלחה.

לכן אם אתם מתוסכלים היום אבל כבר במקום טוב. זה אומר שאתם רוצים לעשות שינוי… אבל עדיין לא בטוחים איך ומה לעשות.  

ברור שאתם יכולים לצאת ולהמשיך לעשות את הטעויות שרוב האנשים עושים בהתנהלות שלהם עם כסף. אתם יכולים גם לקרוא כל ספר אפשרי, ללכת לכל הדרכה או סמינר שקיים ביקום …

או

שאתה יכול לקרוא את הספר שלי בו תמצא את כל הסודות ליציאה מהמינוס ויצירת נכסים מניבים תוך פחות משנה (ולא משנה איפה אתם נמצאים היום) אם תקראו את הספר ברצף זה יקח לכם  3 שעות.

זה לא ספר אקדמי. אלא כלי עבודה מעשי שיראה לכם צעד אחר צעד מה לעשות עם הכסף שלכם כדי ליצור לעצמכם ביטחון כלכלי כבר בחודשים הקרובים. 

לזמן מוגבל

ההשקעה שלך היום היא רק 99 ש"ח כולל דמי משלוח

מלא את הפרטים בטופס
שלב 1# 50%
בעיניי הספר מעולה בגלל שהוא לא מציג נתונים כספיים "יבשים" אלא ערוך בצורת סיפור על 2 זוגות נשואים... בתור נשואה שעברה בעיות כלכליות כגון המתוארות בספר אני יכולה לומר כי לדעתי זהו ספר חובה לכל זוג העומד להינשא וספר מתנה שכל אחד ישמח לקבל וללמוד ממנו..מומלץ בחום!!!
גילי מקובר
gilima@walla.co.il
אתמול העבירו לנו דרך מקום העבודה הרצאה עם אורלי גיל (זה מעסק משפחתי עם פיני גרשון). הייתי ממליץ לעבור את הסדנה הזו לכולם (אצלנו זה היה מפגש אחד בחינם) , הם מעבירים 5 מפגשים וזה בהחלט על הכוונת שלי כמו כן יש את הספר שלו נוסחת הכסף שאתמול ממש בלעתי אותו במשך שעתיים על חשבון שינה (היה שווה כל רגע) ואני עוד אחזור לספר להשלמות ורענונים פשוט חובה לכל מי שמנהל את תקציב המשפחה
דינה גרינברג
חיפה
רק רציתי להודות...רכשתי את הספר "נוסחת הכסף". לקח לי בדיוק שלוש וחצי שעות לסיימו (כן הייתי מרותק גם מהרומן) ומשם והלאה מסרתי אותו לאהובתי שתחיה. אני חייב לציין שהספר חידש לנו הרבה מעבר לאופק הקיים, למרות שאנחנו משפחה זהירה בהוצאותיה אך לצערנו עדיין שייכים לקטגורית "האשראי". אז באמת רציתי להודות...על ההזדמנויות והרעיונות שמצויים בנבכי הסיפור "ושיחולו" עלינו.
יעל ורענן שטיין
פתח תקווה
דרך אגב קראתי את הספר והאמת לא חשבתי שהוא יהיה עד כדי כך מעניין ואמיתי ראיתי שם לא פעם את עצמי או את האנשים שאני מכירה,דמותו של מר רוחס עומדת אל מול עיני מאז סיימתי את קריאת הספר. יישר כח.
עינת קורזיץ
"רציתי ליידע את מר גיל אורלי כי קראתי את סיפרו ואנחנו מאד ממליצים עליו, מתוך אמונה כי זה ספר מעשי בניגוד לאחרים, וגם סיפורי ובעל עלילה, בנוסף לידע שנלמד." ליזה גולדשמיט מנהלת חנות ספרים מצוין, גאוני, וחבל שלא נכתב כמה שנים קודם- כבר היינו יכולים להיות במצב טוב יותר
עמליה א
azylo@012.net.il

אבל רוב הסיכויים שזה לא בשבילכם

אני יודע שרוב האנשים לא יענו להצעה שלי היום. עד כמה שהיא טובה. זו הסיבה. רוב האנשים עושים את מה שרוב האנשים עושים. זאת אומרת שהם הולכים אחרי העדר. גם אם הם ידעו את כל הסודות להצלחה הם לא יפעלו כי הם מרגישים שהם קורבנות ולא יכולים לעשות דבר וחצי דבר כדי להשפיע ולשנות את החיים שלהם לטובה.

אם זה אתם אז זה לא בשבילכם ולמען האמת אני גם לא רוצה שתצטרפו למעגל הלקוחות שלי. כדי להצליח צריך לשחות נגד הזרם. לא לעשות מה שהעדר עושה, העדר תמיד היה ויישאר מרושש. אני יודע שלרוב האנשים פשוט יהיה קשה מדי להתמודד עם האמיתות והעובדות שמופיעות בספר. הם פשוט לא יהיו מסוגלים לעכל את זה ובטח לא לעשות עם זה משהו.

אבל אם אתה רואים את עצמכם כאנשים פתוחים שיכולים ללמוד מהר, לפעול וליישם… מסוגלים לעבוד עם שיטה טיפה מוזרה אבל מוכחת אני רוצה שרק תדמיינו…

איך זה ירגיש? אתה צודקים זו הרגשה נפלאה... וזה מה שאתם תרגישו אם תקראו ותיישמו את מה שמופיע בסוד הכסף

מדוע כדאי לפעול מהר!

כרגע ישנם רק 500 עותקים זמינים ועשרות עותקים נמכרים כל יום.

בפעם האחרונה שהצעתי את הספר הזה למכירה כל העותקים אזלו תוך שבוע וחצי. אני לא יודע אם אוציא עוד עותקים בקרוב ולכן כדאי לך להזמין את הספר עכשיו.

אתם תעשו עוד הרבה טעויות

איש חכם פעם אמר "אתה לא יודע את מה שאתה לא יודע". להמשיך להתנהל עם הכסף שלכם כפי שאתם מתנהלים היום זה כמו לנסות להרכיב רהיט מאיקאה בלי ההוראות (אל תתפלאו אם הכל יתרסק בסוף).

קבלו עזרה לפני שאתם עושים טעויות קריטיות שעלולות לעלות לכם ביוקר. כשההוראות המלאות הן רק 99 ש"ח, סלחו לי על הישירות יהיה די טיפשי מצידכם לא לרכוש אותן.

יכול להיות שהסכום הסמלי הזה הוא כל מה שעומד בינך ולבין ההצלחה.

להגשמת חלומותיכם הססגוניים ביותר,

גיל אורלי

 

נ.ב. יש יותר מידע יישומי בספר הקטנטן הזה מאשר במאות ספרים עסקיים אחרים. השיטה עליה תקראו בספר עבדה ועובדת עבור עשרות אלפי זוגות בארץ.

כל הזכויות שמורות לקבוצת גיל אורלי |  |  אימון וייעוץ כלכלי  |  03-6529132 | מייל: gil@gilorly.co.il

 
דילוג לתוכן