הגיע הזמן לומר שלום למינוס....

"סוף סוף יש לכם הזדמנות לקבל את הנוסחא של גיל אורלי ליציאה מהמינוס לחיים של רווחה כלכלית ואפילו עושר... וזה לא משנה מה ההכנסה שלכם היום"

הנה מה שתגלו בספר...

צפו בוידאו כדי להבין איך רומן יכול לגלות לכם את השיטה להתנהלות כלכלית נכנוה

עותקים שנרכשו
באחד מביקוריי האחרונים בחנות סטימצקי קלטה עיני את הספר נוסחת הכסף של גיל אורלי. לאחר עלעול קצר החלטתי שזהו ספר חובה לרכישה. קראתי בעיון רב ומצאתי לנכון להמליץ עליו בחום רב. התשובות הרחבות והדידותיות לתכנון הכלכלי של הבית כולל הסיפור המתלווה לתוכנית מצאו אצלי עניין רב ומעשי. אפילו מנהל סניף הבנק שלי רכש את הספר. רוצו גם אתם.
יעל שקד
shakedon@netvisiopn.net.il
זהו המדריך הראשון שממש אפשר ליישם אותו! העובדה ש'גיבורי' הספר עושים את הטעויות שלנו, מאפשרת ללמוד ולשנות הרגלים גרועים. אני ובעלי כבר התחלנו ליישם ובהשפעתנו כל המשפחה המורחבת. ממליצה בחום!
איריס בכר
פתח תקווה

כפי שפורסם ב...

מאת: גיל אורלי

הנדון: איך תוכלו להשקיע 3 שעות בקריאת ספר, להפוך למומחים בניהול הכסף שלכם ולצור לעצמכם חיים של ביטחון כלכלי … זה הרבה יותר קל כשאתם יודעים את כל הסודות…

  

חברים יקר,

החדשות הרעות הן שישראל זה אחד המקומות היקרים בעולם לניהול כלכלת משפחה. כולם יודעים שיוקר המחייה רק עולה ורק נהיה קשה וקשה יותר ל"סגור את החודש".

האם אי פעם שאלתם את עצמכם 'איך זה יכול להיות?'. איך יכול להיות שבתקופה שבה יש ידע, כלים ושפע עדיין כל כך קשה לא רק להרוויח כסף אלא גם לשמור עליו ולהצמיח אותו לחיי רווח?

האם אי פעם תהיתם האם באמת "יש סוד" לאחוז של האחוז שכן מצליחים לעשות כסף ולייצר עושר(וזה תמיד נראה שהם עושים את זה בקלות). יכול להיות שאתם מרגיש עכשיו תקועים – כי אתם כבר שנים מתגלגלים עם התשלומים החודשיים ולא רואים איך אתם יוצאים מזה למקום אחר. מקום של ביטחון כלכלי ושפע.

אני לגמרי מבין אתכם.
 
קודם כל חשוב לי שתדעו שזו לא באשמתכם. כל מה שאי פעם שמעת או שלימדו אתכם על כסף פשוט לא נכון. רוב הסיכויים שמה שאתם יודעים עכשיו והדרך בה אתם מתנהלים לא מייצרת לכם עושר אלא דווקא עוני.

עכשיו אם אתם כאן אתם רוצים לצאת מהמצב הזה ואולי אתם מבולבלים ואפילו קצת מיואשים.

זה בסדר גמור. כולנו עושים טעויות. זה לא אומר שמה שהיה הוא שיהיה. 

אפשר לפתוח דף חדש.

כן, גם אני עשיתי הרבה מאוד טעויות בחיים (הכלכליים) שלי.

היה לי גם עסק מאוד גדול שנאלצתי לסגור. 

באותו זמן הייתה לי תחושה של כישלון צורב. בכל זאת בחרתי לא לוותר. 

4 שנים אחרי אותו כישלון צורך כמות האנשים שנרשמים לקורסים וההדרכות שלי גדולה מאי פעם.

אפשר לומר שהכישלון שלי היה המפתח להצלחה.

לכן אם אתם מתוסכלים היום אבל כבר במקום טוב. זה אומר שאתם רוצים לעשות שינוי… אבל עדיין לא בטוח איך ומה לעשות.  

ברור שאתם יוכלים לצאת ולהמשיך לעשות את הטעויות שרוב האנשים עושים בהתנהלות שלהם עם כסף. אתם יכולים גם לקרוא  כל ספר אפשרי, ללכת לכל הדרכה או סמינר שקיים ביקום …

או

שאתה יכול לקרוא את הספר שלי בו תמצא את כל הסודות ליציאה מהמינוס ויצירת נכסים מניבים תוך פחות משנה (ולא משנה איפה אתם נמצאים היום) אפ תקראו את הספר ברצף זה יקח לכם  3 שעות.

זה לא ספר אקדמי. אלא כלי עבודה מעשי שיראה לכם צעד אחר צעד מה לעשות עם הכסף שלכם כדי ליצור לעצמכם ביטחון כלכלי כבר בחודשים הקרובים. 

לזמן מוגבל

ההשקעה שלכם היום היא רק 9 ש"ח לגירסא הדיגיטלית

בעיניי הספר מעולה בגלל שהוא לא מציג נתונים כספיים "יבשים" אלא ערוך בצורת סיפור על 2 זוגות נשואים .. בתור נשואה שעברה בעיות כלכליות כגון המתוארות בספר אני יכולה לומר כי לדעתי זהו ספר חובה לכל זוג העומד להינשא וספר מתנה שכל אחד ישמח לקבל וללמוד ממנו..מומלץ בחום!!!
גילי מקובר
gilima@walla.co.il
דרך אגב קראתי את הספר והאמת לא חשבתי שהוא יהיה עד כדי כך מעניין ואמיתי ראיתי שם לא פעם את עצמי או את האנשים שאני מכירה,דמותו של מר רוחס עומדת אל מול עיני מאז סיימתי את קריאת הספר. יישר כח.
עינת קורזיץ
אתמול העבירו לנו דרך מקום העבודה הרצאה עם אורלי גיל(זה מעסק משפחתי עם פיני גרשון ). הייתי ממליץ לעבור את הסדנה הזו לכולם (אצלנו זה היה מפגש אחד בחינם) , הם מעבירים 5מפגשים וזה בהחלט על הכוונת שלי כמו כן יש את הספר שלו נוסחת הכסף שאתמול ממש בלעתי אותו במשך שעתיים על חשבון שינה (היה שווה כל רגע) ואני עוד אחזור לספר להשלמות ורענונים פשוט חובה לכל מי שמנהל את תקציב המשפחה
דינה גרינברג
חיפה
רק רציתי להודות...רכשתי את הספר "נוסחת הכסף". לקח לי בדיוק שלוש וחצי שעות לסיימו (כן הייתי מרותק גם מהרומן) ומשם והלאה מסרתי אותו לאהובתי שתחיה.אני חייב לציין שהספר חידש לנו הרבה מעבר לאופק הקיים, למרות שאנחנו משפחה זהירה בהוצאותיה אך לצערנו עדיין שייכים לקטגורית "האשראי". אז באמת רציתי להודות...על ההזדמנויות והרעיונות שמצויים בנבכי הסיפור "ושיחולו" עלינו.
יעל ורענן שטיין
פתח תקווה
"רציתי ליידע את מר גיל אורלי כי קראתי את סיפרו ואנחנו מאד ממליצים עליו, מתוך אמונה כי זה ספר מעשי בניגוד לאחרים, וגם סיפורי ובעל עלילה, בנוסף לידע שנלמד." ליזה גולדשמיט מנהלת חנות ספרים מצוין, גאוני, וחבל שלא נכתב כמה שנים קודם- כבר היינו יכולים להיות במצב טוב יותר
עמליה אזולאי
azylo@012.net.il

אבל רוב הסיכויים שזה לא בשבילכם

אני יודע שרוב האנשים לא יענו להצעה שלי היום. עד כמה שהיא טובה. זו הסיבה. רוב האנשים עושים את מה שרוב האנשים עושים. זאת אומרת שהם הולכים אחרי העדר. גם אם הם ידעו את כל הסודות להצלחה הם לא יפעלו כי הם מרגישים שהם קורבנות ולא יכולים לעשות דבר וחצי דבר כדי להשפיע ולשנות את החיים שלהם לטובה.

אם זה אתם אז זה לא בשבילכם ולמען האמת אני גם לא רוצה שתצטרפו למעגל הלקוחות שלי. כדי להצליח צריך לשחות נגד הזרם. לא לעשות מה שהעדר עושה, העדר תמיד היה וישאר מרושש. אני יודע שלרוב האנשים פשוט יהיה קשה מדי להתמודד עם האמיתות והעובדות שמופיעות בספר. הם פשוט לא יהיו מסוגלים לעכל את זה ובטח לא לעשות עם זה משהו.

אבל אם אתה רואים את עצמכם כאנשים פתוחים שיכולים ללמוד מהר, לפעול וליישם… מסוגלים לעבוד עם שיטה טיפה מוזרה אבל מוכחת אני רוצה שרק תדמיינו…

איך זה ירגיש?
אתה צודקים זו הרגשה נפלאה... וזה מה שאתם תרגישו אם תקראו ותיישמו את מה שמופיע בסוד הכסף

מדוע כדאי לפעול מהר!

אני מניח שאם תמשיכו לפעול כפי שאתם פועלים היום, כנראה שאתם תעשו עוד הרבה טעויות.

איש חכם פעם אמר "אתה לא יודע את מה שאתה לא יודע". להמשיך להתנהל עם הכסף שלכם כפי שאתכם מתנהלים היום זה כמו לנסות להרכיב רהיט מאיקאה בלי ההוראות (אל תתפלאו אם הכל יתרסק בסוף).

קבלו עזרה לפני שאתם עושים טעויות קריטיות שעלולות לעלות לכם ביוקר. כשההוראות המלאות הן רק 9 ש"ח, סלחו לי על הישירות יהיה די מטופש מצידכם לא לרכוש אותן.

הרי שיכול להיות שהסכום הסמלי הזה הוא כל מה שעומד בינך ולבין ההצלחה.

להגשמת חלומותכם הססגוניים ביותר,

גיל אורלי

נ.ב. יש יותר מידע יישומי בספר הקטנטנן הזה מאשר במאות ספרים עסקיים אחרים. השיטה עליה תקראו בספר עבדה ועובדת עבור עשרות אלפי זוגות בארץ.

נ.נ.ב אל תתפתו לסגור את העמוד הזה… בהשקעה של סכום סמלי בלבד אתם מקבלים את הנוסחא המלאה. לכן מומלץ לפעול עכשיו לפני שההצעה הזו תירד מהרשת.

בחרו את המסלול שלכם

מסלול בסיסי

9
  • נוסחת הכסף בגירסא דיגיטלית

מסלול מתקדם

99
  • נוסחת הכסף בגירסא דיגיטלית
  • נוסחת הכסף בגירסא מודפסת
  • משלוח בחינם

כל הזכויות שמורות לקבוצת גיל אורלי |  אימון וייעוץ כלכלי  |  03-6529132 | מייל: amira@gilorly.co.il

 
דילוג לתוכן