הי, איזה כיף שנרשמת לקבל את הספר שלי!

הוא נשלח אליך למייל ברגע זה...

"סוף סוף יש לכם הזדמנות לקבל את הנוסחא של גיל אורלי ליציאה מהמינוס לחיים של רווחה כלכלית ואפילו עושר... וזה לא משנה מה ההכנסה שלכם היום"

כפי שפורסם ב...

עותקים שנרכשו

הנה מה שתגלו בספר...

צפו בוידאו כדי להבין איך רומן יכול לגלות לכם את השיטה להתנהלות כלכלית נכנוה

מאת: גיל אורלי

הנדון: איך תוכלו להשקיע 3 שעות בקריאת ספר, להפוך למומחים בניהול הכסף שלכם ולצור לעצמכם חיים של ביטחון כלכלי … זה הרבה יותר קל כשאתם יודעים את כל הסודות…

  

חברים יקר,

החדשות הרעות הן שישראל זה אחד המקומות היקרים בעולם לניהול כלכלת משפחה. כולם יודעים שיוקר המחייה רק עולה ורק נהיה קשה וקשה יותר ל"סגור את החודש".

האם אי פעם שאלתם את עצמכם 'איך זה יכול להיות?'. איך יכול להיות שבתקופה שבה יש ידע, כלים ושפע עדיין כל כך קשה לא רק להרוויח כסף אלא גם לשמור עליו ולהצמיח אותו לחיי רווח?

האם אי פעם תהיתם האם באמת "יש סוד" לאחוז של האחוז שכן מצליחים לעשות כסף ולייצר עושר(וזה תמיד נראה שהם עושים את זה בקלות). יכול להיות שאתם מרגיש עכשיו תקועים – כי אתם כבר שנים מתגלגלים עם התשלומים החודשיים ולא רואים איך אתם יוצאים מזה למקום אחר. מקום של ביטחון כלכלי ושפע.

אני לגמרי מבין אתכם.
 
קודם כל חשוב לי שתדעו שזו לא באשמתכם. כל מה שאי פעם שמעת או שלימדו אתכם על כסף פשוט לא נכון. רוב הסיכויים שמה שאתם יודעים עכשיו והדרך בה אתם מתנהלים לא מייצרת לכם עושר אלא דווקא עוני.

עכשיו אם אתם כאן אתם רוצים לצאת מהמצב הזה ואולי אתם מבולבלים ואפילו קצת מיואשים.

זה בסדר גמור. כולנו עושים טעויות. זה לא אומר שמה שהיה הוא שיהיה. 

אפשר לפתוח דף חדש.

כן, גם אני עשיתי הרבה מאוד טעויות בחיים (הכלכליים) שלי.

היה לי גם עסק מאוד גדול שנאלצתי לסגור. 

באותו זמן הייתה לי תחושה של כישלון צורב. בכל זאת בחרתי לא לוותר. 

4 שנים אחרי אותו כישלון צורך כמות האנשים שנרשמים לקורסים וההדרכות שלי גדולה מאי פעם.

אפשר לומר שהכישלון שלי היה המפתח להצלחה.

לכן אם אתם מתוסכלים היום אבל כבר במקום טוב. זה אומר שאתם רוצים לעשות שינוי… אבל עדיין לא בטוח איך ומה לעשות.  

ברור שאתם יוכלים לצאת ולהמשיך לעשות את הטעויות שרוב האנשים עושים בהתנהלות שלהם עם כסף. אתם יכולים גם לקרוא  כל ספר אפשרי, ללכת לכל הדרכה או סמינר שקיים ביקום …

או

שאתה יכול לקרוא את הספר שלי בו תמצא את כל הסודות ליציאה מהמינוס ויצירת נכסים מניבים תוך פחות משנה (ולא משנה איפה אתם נמצאים היום) אם תקראו את הספר ברצף זה יקח לכם  3 שעות.

זה לא ספר אקדמי. אלא כלי עבודה מעשי שיראה לכם צעד אחר צעד מה לעשות עם הכסף שלכם כדי ליצור לעצמכם ביטחון כלכלי כבר בחודשים הקרובים. 

לזמן מוגבל

ההשקעה שלכם היום היא רק 99 ש"ח

אבל רוב הסיכויים שזה לא בשבילכם

אני יודע שרוב האנשים לא יענו להצעה שלי היום. עד כמה שהיא טובה. זו הסיבה. רוב האנשים עושים את מה שרוב האנשים עושים. זאת אומרת שהם הולכים אחרי העדר. גם אם הם ידעו את כל הסודות להצלחה הם לא יפעלו כי הם מרגישים שהם קורבנות ולא יכולים לעשות דבר וחצי דבר כדי להשפיע ולשנות את החיים שלהם לטובה.

אם זה אתם אז זה לא בשבילכם ולמען האמת אני גם לא רוצה שתצטרפו למעגל הלקוחות שלי. כדי להצליח צריך לשחות נגד הזרם. לא לעשות מה שהעדר עושה, העדר תמיד היה וישאר מרושש. אני יודע שלרוב האנשים פשוט יהיה קשה מדי להתמודד עם האמיתות והעובדות שמופיעות בספר. הם פשוט לא יהיו מסוגלים לעכל את זה ובטח לא לעשות עם זה משהו.

אבל אם אתה רואים את עצמכם כאנשים פתוחים שיכולים ללמוד מהר, לפעול וליישם… מסוגלים לעבוד עם שיטה טיפה מוזרה אבל מוכחת אני רוצה שרק תדמיינו…

איך זה ירגיש?
אתה צודקים זו הרגשה נפלאה... וזה מה שאתם תרגישו אם תקראו ותיישמו את מה שמופיע בסוד הכסף

מדוע כדאי לפעול מהר!

אני מניח שאם תמשיכו לפעול כפי שאתם פועלים היום, כנראה שאתם תעשו עוד הרבה טעויות.

איש חכם פעם אמר "אתה לא יודע את מה שאתה לא יודע". להמשיך להתנהל עם הכסף שלכם כפי שאתכם מתנהלים היום זה כמו לנסות להרכיב רהיט מאיקאה בלי ההוראות (אל תתפלאו אם הכל יתרסק בסוף).

קבלו עזרה לפני שאתם עושים טעויות קריטיות שעלולות לעלות לכם ביוקר. כשההוראות המלאות הן רק 9 ש"ח, סלחו לי על הישירות יהיה די מטופש מצידכם לא לרכוש אותן.

הרי שיכול להיות שהסכום הסמלי הזה הוא כל מה שעומד בינך ולבין ההצלחה.

להגשמת חלומותכם הססגוניים ביותר,

גיל אורלי

נ.ב. יש יותר מידע יישומי בספר הקטנטנן הזה מאשר במאות ספרים עסקיים אחרים. השיטה עליה תקראו בספר עבדה ועובדת עבור עשרות אלפי זוגות בארץ.

נ.נ.ב אל תתפתו לסגור את העמוד הזה… בהשקעה של סכום סמלי בלבד אתם מקבלים את הנוסחא המלאה. לכן מומלץ לפעול עכשיו לפני שההצעה הזו תירד מהרשת.

[thrive_2step id='1606'][/thrive_2step]

99
  • נוסחת הכסף בגירסא דיגיטלית
  • נוסחת הכסף בגירסא מודפסת
  • משלוח בחינם

[thrive_2step id='1606'][/thrive_2step]

כל הזכויות שמורות לגיל אורלי | מייל: amira@gilorly.co.il

 
דילוג לתוכן