הצעה חד פעמית

אזהרה: אם אתם מרוצים מהמצב הכלכלי שלכם אל תקראו אף מילה מהמכתב הזה

גיל אורלי סוף סוף חושף את סודות הניהול של הכסף החכם

זו ההזדמנות שלכם סוף סוף לקבל את הכלים בהם משתמשים העשירים כדי לנהל את הכסף שלהם כל יום באמצעותם הם ביטחון ורווחה כלכלית... והיופי הוא שזה לא משנה מה ההכנסה שלכם עכשיו

משולחן העבודה של גיל אורלי

חברים יקרים,

זה סיפור על שני גברים בני אותו גיל – מיכאל ורם.

הם גדלו יחד באותה שכונה למדו יחד בבית ספר, הלכו לצבא ולאוניברסיטה. שניהם מצאו אחר כך משרות טובות עם הכנסה יפה והקימו בית בישראל עם בנות זוגן והביאו ילדים.

אבל מה שקרה לכל אחד מהם בתחום הכלכלי שונה בתכלית.

הראשון נמצא בחובות ועל סף פשיטת רגל והשני מחזיק בשלוש דירות משלו
מהן הוא משיג הכנסה פאסיבית של אלפי שקלים בכל חודש.

העניין הוא לשניהם יש פחות או יותר את אותה הכנסה.

מה עשה את ההבדל?

 

הסיפור הזה של מיכאל ורם חוזר על עצמו כל הזמן. ממש עכשיו במאות אלפי בתים בישראל.

שני משקי בית עם אותה הכנסה חודשית כשבאחד הזוג והמשפחה נהנים משפע וביטחון כלכלי כולל נכסים כמו מניות ודירות ולעומתם השני חיי "עם הראש מעל המים" משתדל לשרוד מחודש לחודש.

ההבדל בין שתי הזוגות הוא פשוט מאוד. הזוג הראשון השכיל להתנהל עם הכסף שלו בשיטתיות והשני הזניח את ניהול הכספים שלו לאורך שנים (אולי אפילו לאורך כל החיים).

ובניגוד למה שרוב האנשים חושבים הכנסה ואפילו הכנסה גבוהה לא שווה בהכרח עושר. כן, גם אנשים עם הכנסה גבוה יכולים להיות עניים. 

אתם יכולים להגדיל את ההכנסה שלכם אולי מרווחים בעסק (אם אתם עצמאים) או מהעלאה במקום העבודה אבל אם לא תעשו את הפעולות הנכונות… תעבדו עם שיטה בדוקה שתייצר לכם עושר אתם לעולם תישארו במקום של הישרדות כלכלית.

איך שמים סוף לפחד מהטלפון מהבנק

 אם אתם היום מרגישים שאתם לא יודעים איך לצאת מהמינוס… מההישרדות הכלכלית היומיוית והחיים בפחד מהטלפון מהבנק. 

יש לי חדשות רעות וטובות בשבילכם. החדשות הרעות הם שאם לא תעשו דבר וחצי דבר, כלומר לא תשנו את ההגרלים שלכם עם כסף כנראה שהמצב לא ישתפר ואולי אף יעשה גרוע יותר. 

החדשות הטובות הן שזה כן אפשרי. אפשר לעשות שינוי ואפילו מהר. תוך חודשים ספורים אתם יכולים להיות במקום לגמרי אחר. 

במקום בו אתם נהנים משליטה מלאה על החיים הכלכליים שלכם. מקום בו הבנק מחזר אחריכם (כן, זה באמת קורה). מקום בו יש לכם נכסים והשקעות שמניבות לכם הכנסה נוספת בכל חודש וחודש.

אם אתם קוראים את השורות האלה ואתם סקפטיים, לא מאמינים לי ואולי לא מאמינים שאתם יכולים לעשות את זה. אני רוצה להרגיע אתכם. 

במהלך שנות הפעילות שלי עברו "דרך הידיים" שלי עשרות אלפי אנשים: צעירים, מבוגרים, פנסיונרים, דתיים, חילוניים… כל עם ישראל. כל מי שרצה ויישם את השיטה שנתתי לו הצליח.

המהפך הכלכלי שלכם מתחיל בצעד אחד קטן

השלב הראשון בדרך להצלחה הכלכלית שלכם הוא קודם כל לשכוח את כל מה שאי פעם חשבתם על כסף.

זה נשמע יותר קל ממה שזה באמת כי…

גיל אורלי בתקשורת
אשתי ואני ממש לא בקטע הזה של רוחניות ועידן חדש, אבל, כשחבר מהעבודה המליץ לנו על גיל אורלי לא סרבנו. הגענו סקפטים ויצאנו חדורי התלהבות ונחושים להשיג את הנכס הראשון שלנו. אמנם אנחנו לא "רוחניים", אבל אנחנו מספיק מעשיים לזהות הזדמנות כשהיא נופלת לידינו. גיל אתה הכי!"
רפי ושונטל חכמון
"מדיבורים למעשים - התובנות, החוזקות והכלים שקבלתי, ממשיכים ללוות אותי יום יום. תודה רבה על ההזדמנות הנפלאה ללמוד לחשוב אחרת, להבין את הפער העצום בין חלום לעשייה. אני לא מאמינה איזה מהפך עברתי ואיך לא עשיתי אותו קודם! אז שוב, המון תודה"
עדי גייגר
"עבדתי בהייטק והרווחתי לא מעט, כשקראתי את הספרים של קיוסקי, גיליתי שאני באמת "במרוץ עכברים" עובד כמו משוגע ולא יודע איך יוצאים מהלופ הזה בתכנית קיבלתי כלים פרקטיים, ישימים ובעיקר תבנית עבודה ושיטה ברורה וזה בדיוק מה שהייתי צריך תוך 60 יום בזכות השיטה אשתי ואני רכשנו נכס מעולה והכי חשוב - יש לי סוף סוף תקווה להשתחרר ממרוץ העכברים!״
יונתן כהן

כל מה שאי פעם לימדו אותנו על כסף פשוט לא נכון

מגיל אפס ועד שאנחנו יוצאים לחיים העצמאים שלנו אף אחד לא מספר לנו על האמת על יצירת עושר. 

  • לא מלמדים אותנו על זה בבית ספר
  • רוב הסיכויים שההורים שלכם לא דיברו על זה ("כסף זה מלוכלך")
  • באוניברסיטה גם מי שלומד כלכלה יודע שזה הכל תאורטי

העניין הוא שזה לא תירוץ. 

קיים מיעוט קטן של אנשים שהבינו שישנה דרך לייצר עושר בחיים האלה… אנשים רגילים כמו השכן ממול שהבינו שכדי לייצר שפע כלכלי צריך להבין איך כסף עובד… ואת זה אנחנו צריכים לעשות בעצמנו.

אפשר להאשים את שר האוצר את אבא או את אמא על כך שנולדנו למשפחה הלא נכונה או שאפשר לקחת שליטה על הכסף ולייצר ביטחון, שפע ועושר

הרבה מאוד אנשים עוברים את החיים שלהם בתחושה שהם קורבנות. הם מרגישים אומללים על כך שהגורל לא שפר עליהם.

הם מתלוננים על כך שהם לא נולדו למשפחה הנכונה, שהם לא מקבלים קידום בעבודה בגלל שהם לא חנפנים מספיק, שהם לא יפים וגבוהים מספיק, שהם צעירים או מבוגרים מדי מכדי להצליח.

האם אלה הם החיים שאתם מייחלים לעצמכם?

או

חיים בתחושה של מרירות... חיים בהרגשה של "אכלו לי, שתו לי"

שאתם רוצים לתפוס את השור בקרניו... ללמוד את הסודות של העשירים לניהול כספים ולחיות בעוצמה, בתחושה של גאווה וסיפוק כל יום בשנה!

אם אתם מוכנים לעשות את הצעד הראשון לקראת החיים הכלכליים שלכם יכול להיות שהתוכנית הבאה היא בשבילכם…

ברוכים הבאים:

הנה מה שאנשים שעברו את ההדרכות של גיל אורלי מספרים:

מה ההשקעה שלכם?

מחירה של התוכנית האחרונה ששיווקתי היה 6,900 ש"ח וההשקעה בתוכנית הליווי שלי היא 25,000 ש"ח. העניין הוא שאנשים מבינים את החשיבות של הכסף בחיים שלהם ובוחרים להצטרף לתוכניות שלי פעם אחר פעם. רובם מצליחים ליצור לעצמם נכסים כלכליים מניבים תוך 100 ימים או פחות. כך שזה לא משנה כמה הם ישקיעו בתוכניות שלי כי מהר מאוד ההשקעה הזו מחזירה את עצמה בעשרות מונים.

ובכל זאת כשחשבתי על תמחור התוכנית הזו בעיקר רציתי שזו תהיה השקעה משתלמת לכל אחד ואחת. רציתי שיהיה קל להחזיר את ההשקעה. זוהי הסיבה שהחלטתי שההשקעה שלך כדי תהיה רק תשלום 1 על סך 444 ש"ח כולל מע"מ.

השאלה עכשיו מה המהירות שבה תחזירו את ההשקעה? אני מבטיח לכם שאם תשתמשו ב-5% מהכלים שאתן לכם תרוויחו לפחות עוד 1,500 ש"ח בחודש. כך שזה קל מאוד לקהל החזר על ההשקעה בתוכנית.

למי ההדרכה הזו לא מתאימה

למי ההדרכה הזו כן מתאימה

אחריות מלאה

אני מאמין ב-100% שהתוכנית הזו תעזור לכם לייצר שפע, עושר וביטחון כלכלי לכן אפילו שהסכום לתשלום על התוכנית לא גבוה ביחס לתוכניות אחרות שלי, אני מעניק לך אחריות מלאה למשך 10 יום.

אני מאמין ב-100% שההדרכה הזו תשנה את הגישה שלכם לכסף ותעזור לכם לצאת מהמינוס ולבנות נכסים מניבים. לכן במידה ותרכשו את ההדרכה ואחרי 10 יום תחליטו שזה לא התוכן הכי טוב והכי איכותי שאי פעם קיבלתם, ושהאסטרטגיות והכלים לא יעזרו לכם. כל מה ש צריך לעשות הוא לפנות אלי או לאחד מחברי הצוות שלי ואנו נעניק לכם זיכוי כספי מלא.

קבלו חזרה את כל מה שתשקיעו אצלנו

הטבה נוספת למצטרפים עכשיו!

 

במידה ותחליטו להצטרף אלינו לתוכנית הליווי המתקדמת "סוד הכסף" אתם תקבלו הנחה בגובה הרכישה שלכם עכשיו. 

כן גיל, אני רוצה לגלות מה הם סודות הניהול של הכסף החכם!

זה מה שתקבלו בתוכנית:

רק 444 ש"ח כולל מע"מ של עם אחריות מלאה

אזהרה חמורה ביותר!

אתה תתפתו לחשוב... שאתם לא יכולים לעשות את זה...

אתם יצרתם את המגבלות והמחסומים שלכם ולכם גם הכוח להפיל אותם!

אבל רגע...

בן/בת הזוג שלי בחיים לא ישתפו איתי פעולה

 

כסף כמעט בכל בית הוא נושא לחיכוכים ואפילו ריבים. זה נכון שכדי להצליח בניהול התקציב המשפחתי אנו זקוקים לשיתוף מצד בן או בת הזוג. 

אני די בטוח שבן או בת הזוג שלכם לא יתנגד לרצון שלך ליצור ביטחון כלכלי בחיים שלכם.

אני ממליץ לכם לעשות את הצעד הראשון. להירשם לתוכנית הזו ולבוא לבן זוג כשאתם מצויידים בתוכנית פעולה מוכנה. להפסיק את הדיבורים על כן או לא מוציאים כסף ולהתחיל לדבר על איך מנהלים את הכסף יחד.

כבר ראיתי עשרות פעמים איך קשרים של שנים רבות פורחים מחדש לאחר שבני הזוג החליטו שהם לקוחים את גורלם הכלכלי בידיהם.

עכשיו לא הזמן, עדיף לחכות

השאלה היא למה אתם מחכים? מה בדיוק יקרה אחר כך? אם לא תנקוטו בשום פעולה, דבר לא יזוז. שימו לב, על פי ביטוח לאומי עם נעקוב אחרי 100 אנשים לאורך הקריירה שלהם במשך 40 שנים זה מה שנגלה. 1 יהיה עשיר, 4 מבוססים כלכלית ואף עשירים בעיני רבים, 6 יאלצו להמשיך לעבוד לא כי הם רוצים אלא כי הם חייבים, 36 יהיו מתחת לאדמה ו-54 יהיו מרוששים ותלויים במשפחה, בחברים, בקצבאות ואפילו בצדקה. זה אומר שהסיכויים להצלחה הם 5%. ומי הם אותם 5% אחוז שמצליחים ו-95% שנכשלים. ה-5% זה אנשים שתמיד פועלים, תמיד נמצאים בתנועה. אלה אנשים שמוכנים לנסות כל דבר מפני שהם סבורים שגם אם תהיה אסטרטגיה אחת שתביא להם עוד כסף הם ירצו לדעת עליה.

עכשיו השאלה היא לאיזו קבוצה אתם רוצים להשתייך ל-95% שנכשלים או ה-5% שמצליחים?

העתיד הכלכלי החדש שלכם נמצא ממש מעבר לפינה, לחצו על הכתפור כאן למטה לגישה מיידית.

להצלחה שלך,

גיל אורלי

 

נ.ב. אני מזכיר לכם שאין לכם כל סיכון ואתם מוגנים על ידי האחריות המלאה וכפולה. לא אהבתם את התוכנית מכל שהיא יש לכם עשרה ימים לצור איתנו קשר ולקבל החזר כספי מלא.

כל הזכויות שמורות לקבוצת גיל אורלי |  |  אימון וייעוץ כלכלי  |  03-6529132 | מייל: gil@gilorly.co.il